הר כנען – חורף כמו באירופה!
28 בינואר 2012 – 19:57 | אין תגובות

הר כנען אשר בסמוך לצפת הוא ללא ספק אחת מפינות החמד היפות ביותר בישראל. למרות שמדובר בפנינה תיירותית של ממש, האיזור אינו המוני והומה אדם, אלא נותר טבעי ונקי. לכל מי שאומר בקול רם כי …

קרא עוד »
אטרקציות

מסלולי טיול

צימרים בצפון

נופש משפחתי

צימרים מומלצים

ראשי » צימר במדבר, צימר רומנטי, צימרים, צימרים בדרום, צימרים בנגב

מצפה רמון – צימרים רומנטיים על גג המדבר

פורסם על ידי admin ב 1 בדצמבר 2009 – 15:473 תגובות

הרומנטיקה באוויר? רוצים לצאת לחופשה זוגית מיוחדת? במצפה רמון מחכים לכם צימרים חדשים שיתנו לכם להרגיש שאתם על גג העולם – תבלו.

הרבה שינויים עברו על הזוגיות שלי ושל חברתי לאחרונה. אני סיימתי את התואר הראשון שלי והפכתי למשתתף פעיל בחיפושים אחר עבודה, והיא בדיוק התחילה ללמוד את שלה והפכה לחלק ממעגל האבטלה.

חוצמזה, עברנו לגור יחד, ועבור שנינו הייתה זו הפעם הראשונה למגורים משותפים עם בן/בת זוג. אם זה לא מספיק – הלימודים שלה חייבו אותנו לעבור לעיר חדשה, כך שאם זה לא חתיכת שינוי – אני לא יודע מה.

מלבד הלחצים הרגילים שכל השינויים האלה מביאים איתם, הייתה להם עוד השפעה, או לפחות כך זוגתי טוענת: איבדתי את הרומנטיקה. כלומר, לא ממש איבדתי לגמרי אלא פשוט קצת שכחתי, שעם כל הכבוד לעובדה שאנחנו ישנים כל לילה תחת אותה קורת הגג, שלא לומר באותה המיטה, זה לא אומר שאני חייב להפסיק להרעיף עליה אהבה מכאן ועד הודעה חדשה.

את האמת די נעלבתי כשהיא שיתפה אותי בתחושות האלו שלה. נכון, כנות זה מרכיב מאוד חשוב ואני מאמין שלא הייתה לה אפשרות אלא לשתף אותי, אבל בכל זאת, אני גבר, מה לעשות, וזה די מעליב כשפוגעים לך באגו הגברי. מצד שני, אז היא אמרה. אז מה. במקום לשחק אותה ילד קטן, החלטתי לשפץ את כבודי האבוד ולקחת אותה לחופשה בהפתעה במצפה רמון.

חיפוש זריז הוביל אותי למתחם צימרים חדש יחסית – "על גג המדבר". למען האמת מה שמשך את העין הייתה העובדה שהם טענו שהם "בהרצה" ולכן "המחירים מיוחדים". מעבר לכך, הם הבטיחו שעם הגעתנו לצימר יחכו לנו לאחר כבוד בקבוק יין, פירות, ומים מינרלים – בקיצור, כל הפינוקים שחסרים כדי להפוך את החופשה לעוד יותר נעימה.

כך או כך, הם הרשימו גם בלי המחיר והפינוקים ולו רק בגלל העובדה שהם הבטיחו שיהיה טלסקופ שישמש אותנו לצפות בכוכבים בשמי המדבר. נשמע מבטיח, לא?

אין ספק שעובדה נוספת שתרמה לשבחים שכעת אני מרעיף עליהם היא עובדת היותם צימרים חדשים. לא בגלל המחיר דווקא, אלא בגלל שהכל בפנים חדש – החל מהמרצפות ועד הספות והטלוויזיה.

אמנם רוב המקומות שמכבדים את עצמם שומרים על מראה רענן וכמובן גם ניקיון וסדר אבל יצא לי להתקל בלא מעט מקומות שראיתי עליהם את הצטברות השנים.

גם העיצוב של המקום היה מיוחד – קשתות גדולות בפנים עם תקרה גבוהה, צבעים בהירים שמשתלבים עם הצבעים שבחוץ – בקיצור נעים וחם אבל לא יותר מדי צעקני. לא שאני מי יודע מבין בעיצוב, אני פשוט מצטט את החברה בעניין הזה.

אבל, כאמור לא הגעתי לכאן בשביל כל זה – הפינוקים, העיצובים, החדשנות – אלא בשביל להעלות את ערכי בעיני הרומנטיקנית שאיתי. אז חוץ מסופשבוע קסום בצימר מבודדבמצפה רמון, שהוא רומנטי בפני עצמו, הכנתי לה עוד הפתעה – טיול ערב במדבר, שהסתיים בארוחת ערב רומנטית לאור נרות.

אחרי כל זה, אני רוצה לראות את החברה שלי אומרת לי שאני לא רומנטי.

למידע נוסף על צימרים בנגב: ליחצו כאן

3 תגובות »

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.