הר כנען – חורף כמו באירופה!
28 בינואר 2012 – 19:57 | אין תגובות

הר כנען אשר בסמוך לצפת הוא ללא ספק אחת מפינות החמד היפות ביותר בישראל. למרות שמדובר בפנינה תיירותית של ממש, האיזור אינו המוני והומה אדם, אלא נותר טבעי ונקי. לכל מי שאומר בקול רם כי …

קרא עוד »
אטרקציות

מסלולי טיול

צימרים בצפון

נופש משפחתי

צימרים מומלצים

ראשי » אוכל, ביקורת מסעדות, מסעדות

חשבת על אונמי? עדיף לוותר ולאכול סושי במקום אחר…

פורסם על ידי admin ב 31 באוגוסט 2009 – 22:422 תגובות

חוויה מלוכלכת במסעדת אונמי שברחוב הארבעה בתל אביב – חשבת לאכול סושי? ממש לפני כמה שעות ביקרנו במסעדת אונמי ברחוב הארבעה בתל אביב. המסעדה די מלאה, פעם קודמת היה טעים והערב היה פשוט מלוכלך!

אנחנו אוהבים לאכול סושי. מסעדת אונמי ברחוב הארבעה 18 בתל אביב עובדת כבר המון שנים. היינו שם הרבה פעמים בעבר ותמיד היה טוב. היום המסעדה היתה יחסית מלאה כמו תמיד, היום גם היתה הפעם האחרונה שאנחנו אוכלים או הולכים לאונמי.

אם יש דבר שלא יכול לקרות במסעדה, לא כל שכן במקום שמגיש סושי, זה צלחות מלוכלכות. כלי ההגשה וצורת ההגשה של סושי הם חלק בלתי נפרד מהחוויה.

מסעדת סושי לא יכולה להרשות לעצמה להוציא צלחות עם כתמי שמן בצורת תחתית של כוס עליהן. זה מגעיל ומאד לא הגייני. היינו 4 אנשים וישבנו על הבר, ממש מול הסושימנים של אונמי.

הדגים באונמי תמיד נראים טריים, החברה מקצועיים בהכנה ואף פעם בעבר לא קיבלנו מנה לא טעימה.

אונמי אף פעם לא היתה יקימונו, אבל עדיין מסעדת סושי איכותית ויציבה – מקום שאהבו להגיע אליו פעם בכמה חודשים. אהבנו וניגעלנו.

הזמנו 12 מנות סושי וסשימי ושתי צלחות ההגשה שהגיעו לשולחן היו רטובות משמן ומוכתמות בטביעות אצבעות מכמה סוגים…

ככה זה שהשמן מרוח על הצלחת…כל מי שנוגע מורח ומטביע את סימני אצבעותיו. המלצרית לקחה את הצלחת הראשונה וכשהגיע אלינו מנהל המשמרת המתנשא, החזרנו גם את הצלחת השניה.

פשוט בשניה אחת יורד התאבון והתאווה לסושי נעלמת. ליכלוך וסושי לא דרים בכפיפה אחת.

מנהל המשמרת המתנשא טען שהצלחות נקיות ואנחנו אנשים מוזרים. לשמוע אותו ולוותר מראש על כל נסיון להסביר את מה שצריך הסבר.

החזרנו את המנות, ביקשנו חשבון. חייבו או לא חייבו אותנו על הסושי? לא ברור… מנהל המשמרת הגיע עם 2 חשבונות נפרדים (היינו 4 ושתי הבנות שחיכו אכלו 3 מנות או משהו לפני שהגענו).

בחשבון אחד הוא אומר, המנות שהחזרתם ובחשבון השני המנות שאכלתם.

מצחיק, כי בחשבון אחד היו 10 מנות ובשני עוד משהו כמו 10 מנות (היו כמה הזמנות של סאקי, מים מינרלים, וקוואה). כשביקשנו הסבר ממנהל המשמרת (של אונמי) על החשבון הוא התרגז על החוצפה ואמר שאנחנו לא צריכים לשלם. גם לא לאכול וגם לשאול שאלות?

אנחנו למסעדת אונמי לא נחזור בעתיד הנראה לעין. אם מתחשק לך לאכול סושי מצלחת מוכתמת בשמן – הסושי בטח יהיה טעים.

היחס מלוכלכך אבל האוכל לא רע. חוויה של סושי? לא ממש…

2 תגובות »

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.