הר כנען – חורף כמו באירופה!
28 בינואר 2012 – 19:57 | אין תגובות

הר כנען אשר בסמוך לצפת הוא ללא ספק אחת מפינות החמד היפות ביותר בישראל. למרות שמדובר בפנינה תיירותית של ממש, האיזור אינו המוני והומה אדם, אלא נותר טבעי ונקי. לכל מי שאומר בקול רם כי …

קרא עוד »
אטרקציות

מסלולי טיול

צימרים בצפון

נופש משפחתי

צימרים מומלצים

ראשי » אטרקציות

פורים מגיע – המלצות לחסכנים ולבזבזנים

פורסם על ידי admin ב 9 במרץ 2011 – 17:36אין תגובות

לא הכל בחיים זה צימרים ואטרקציות, למרות שאצלנו באתר זה נראה אחרת. לכבוד חג הפורים, עם או בלי תחפושת, מצאנו לנכון להביא לכם כמה המלצות חגיגיות, חלקן בתשלום וחלקן בלי.

פורים הוא אחד החגים היהודיים האהובים ביותר ולא בכדי.

זה אחד החגים היחידים שיש לנו שמצווה עלינו לעשות כיף במקום לצוות עלינו לא לעשות דברים כיפים.

בחג הזה יש יותר אישורים מאיסורים וזה מתאים לי מצויין. בתור מאמינה ותיקה של "הרב נוח" אני תמיד מאוד שמחה לאמץ מנהגים בעלי אופי דתי בתנאי שהם כיפים ונחמדים.פורים מגיע – המלצות לחסכנים ולבזבזנים

אמרתם להדליק נרות ולשיר עם המשפחה או (בשנים האחרונות) חברים? קיבלתם.

אמרתם לאכול תפוח בדבש ולקבל מתנות מהדודים? קיבלתם. אמרתם לחיות על מצות ועוגיות קוקוס? בואו נדבר על זה…

בדיוק בגלל זה פורים מתאים לי כמו כפפה ליד מחופשת היטב. כל החג הזה קורץ ומלא הבטחות על כיף, צחוקים, ממתקים ושאר הנאות.

החל מהתחפושות שמאפשרות לכם להיות מי שאתם רוצים למשך לפחות מסיבה אחת, דרך אוזני ההמן ומשלוחי המנות ועד ובעיקר – המצווה להשתכר עד לא ידע. אם אמרו, מי אני שאתווכח?

הבעיה היחידה היא שמאז שסיימתי את לימודי בתיכון, החגים איכשהו, עוברים מבלי שאבחין וארגיש בהם.

בבית הספר כל חג היה מורגש לחלוטין, חגגנו אותו בכיתה וקיבלנו חופשה הביתה. עכשיו, לא תמיד אני זוכרת שהחג מתקרב ולא תמיד מצליחה לחגוג אותו באופן המניח את הדעת.

הנה שתי אפשרויות נחמדות וכיפיות ברוח החג שיזכירו לכם שלחיות בארץ היהודים זה לא אומר רק מדפים מכוסים בפסח אלא גם שמחה והילולה בפורים.

לבעלי ממון: המכה אסתר

המכה אסתר הוא למעשה קונצרט תאטרון מיוחד לפורים, משעשע והומוריסטי, לכל המשפחה של תזמורת הבמה הישראלית.

הקונצרט מתייחס למגילת אסתר אך אין קשר ממשי בין השניים. הדמויות העיקריות במחזה הן המנהלת השתלטנית של קרקס מוזיקלי נודד הלא היא "המכה אסתר", בעלה "אומן הרשע" שהוא אמנם אמן להטוטים אך בניגוד לשמו הינו בעל לב טוב, בנם "מרדכי היסודי" המוכשר אך חסר ההשכלה שלא סיים את בית הספר היסודי וליצן הסובל מכאבי ראש כרוניים בשם המתאים "החש בראש".

התכנית נמצאות יצירות מוכרות של מיטב המלחינים הקלאסיים כגון באך ושוברט אך גם יצירות מודרניות יותר כגון "אמריקה" מסיפור הפרוורים ושיר של אדית פיאף.

הקונצרט יתקיים במספר ערים באזור המרכז בין התאריכים 9.3-22.3.

לחסכנים: הפנינג פורים בקניון ה- Cinemall בחיפה

הקניון הרדום לב המפרץ (חיפה) התאחד לפני כמה שנים עם הסינמול וכיום מדובר במתחם חדש, מבריק ושוקק חיים בו נערכות הפעלות שונות לאורך כל השנה.

לכבוד פורים יערך בקניון הפנינג בהדרכת השחקנים והיוצרים של תיאטרון הרחוב "בלבלו".

ההפנינג ישלב את כל האלמנטים העיקריים של החג כגון תהלוכת עדלאידע בהובלת מרדכי היהודי הרכוב על דרקון ובהשתתפות אסתר המלכה, ליצני חצר, רובטים על קביים ועוד, סדנת תחפושות יצירתית, סדנת איפור של וושתי שתלמד את המעוניינים איפור הראוי לחצר המלכות, הצגת ילדים אינטראקטיבית והומוריסטית בשם המגילה התבלבלה ועוד דוכנים, ביתנים והפעלות.

ההפנינג יתקיים בית התאריכים 18-21.3 ללא תשלום.

אפילו שההמלצות האלה הינן ברוח החג, חשוב לא להזניח את חגיגות הפורים הרגילות והמסורתיות יותר כמו להתחפש בעבודה, לצאת למסיבות פורים, לארגן משלוח מנות במקום העבודה, לשתות עד לא ידע וכן הלאה. בסופו של דבר, מצווה זו מצווה.

קיראו עוד המלצות על אטרקציות לילדים וכמובן צימרים לפורים (מבצעים עדלאידע)

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.