הר כנען – חורף כמו באירופה!
28 בינואר 2012 – 19:57 | אין תגובות

הר כנען אשר בסמוך לצפת הוא ללא ספק אחת מפינות החמד היפות ביותר בישראל. למרות שמדובר בפנינה תיירותית של ממש, האיזור אינו המוני והומה אדם, אלא נותר טבעי ונקי. לכל מי שאומר בקול רם כי …

קרא עוד »
אטרקציות

מסלולי טיול

צימרים בצפון

נופש משפחתי

צימרים מומלצים

ראשי » חופשה בישראל, צימרים

מונדיאל 2010 "ה"תקופה לצאת לנופש בישראל!

פורסם על ידי admin ב 20 ביוני 2010 – 9:45אין תגובות

אחת לארבע שנים כל גברברי תבל מתחילים להתרגש. לשם שינוי, הפעם זה לא בגלל קבוצת בחורות הסוחטות שריקות מפועלי בניין בימים כתיקונם, אלא דווקא בגלל חבורה של גברים מיוזעים, שאת מרביתם לא הייתם רוצים לראות מעטרים מגזיני אופנה יוקרתיים.

כן, מדובר במונדיאל, או "גביע העולם לאומות של פיפ"א" בשמו הרשמי, שמתרחש השנה בשנת 2010 בדרום אפריקה.

כבר לא משנה אם זו תכנית כלכלית או מגזין לטיפוח הגוף – כולם מדברים על המונדיאל, החל מעצות הנוגעות להיכן ניתן להשיג טלוויזיה מהודרת לצפייה במשחקים ועד לכתבה שמסבירה כיצד תוכלו גם אתם להיכנס לכושר כדי שתצליחו לרדוף אחרי כדור במשך 90 דקות מבלי להתנשף יתר על המידה.

אז למה שלא נדבר גם אנחנו?

כן, גם המונדיאל קשור לתיירות!

במסגרת ימי העליזים בתור מלצר בלובי של בית מלון, שנמשכו כשלוש שנים, יצא לי לעבור גם תקופת מונדיאל.

לצד חגים, ימי זיכרון ואירועים גדולים נוספים היה שמור למונדיאל מקום של כבוד.

הבוס שלי דאז השכיל לנצל את האטרקטיביות של משחקי גביע העולם כדי להציב מבעוד מועד מסך ענק בלובי ולמשוך אליו את מרבית הלנים במלון.

כך, משמרת שבימים כתיקונם הייתה הופכת לרגועה הפכה בין רגע ללחוצה ועמוסה, עם עשרות אנשים שמצטופפים רק כדי לראות את השחקן הצרפתי נוגח בשחקן האיטלקי במעמד גמר הגביע.

אבל חוץ מהקשר המאוד רופף הזה למונדיאל יש עוד קשר לתיירות – זוהי אחלה של תקופה לצאת לנפוש בה בצימרים, אם אתם חברים טובים שאוהבים לבלות יחד.

מה יותר טוב מלרדת לאיזה חושה בדרום באמצע הנגב, עם שולחנות ביליארד, מסך טלוויזיה ענק ומקרר עמוס בירות כדי לצפות במשך כמה ימים במשחקים ובין לבין לא לעשות כלום?

נשואים פלוס

לא רק רווקים נהנים אלא גם גברים נשואים עם ילדים.

יותר נכון, דווקא אם אתם גברים נשואים אם ילדים, כדגאי לכם לצאת לחופשה בצימר.

הרי אומרים שכשנולדים הילדים אז החיים מפסיקים, עד לרגע שבו הם עוזבים את הבית.

נכון, אמנם אין לי עדיין ילדים, ואני גם לא כזה פסימי ואפילו אוהב ילדים, אבל אתם חייבים להודות שיש משהו באימרה הזו.

הנה, רק עכשיו חבר טוב מאוד איתו הייתי נפגש על בסיס שבועי הפך לאבא לתינוק, ופתאום כבר אין לו זמן אפילו להרים טלפון לשאול מה נשמע.

אני חלילה לא כועס כי אין מה לעשות, גידול ילדים, ואני מדבר באופן נכון וראוי, דורש השקעת זמן. אז יוצאים פחות, וכך גם אי אפשר בהכרח להיפגש עם החבר הכי טוב כדי לצפות במונדיאל, כי זה ממש לא הוגן להשאיר את האישה לבד לטפל בילדים כל הזמן.

לכן צימרים זה פתרון מעולה – יוצאים לחופשה עם עוד זוג חברים, או יותר, וככה הנשים יכולות ליהנות ולרדת לבריכה עם הילדים (וככה הן חולקות יחד במטלת השמירה על הילדים) בזמן שאתה והחברים יושבים מול הטלוויזיה עם המסך הענק בצימר עצמו.

אגב, אמנם מרבית הצימרים היום מצויידים במסך LCD חדיש אבל רצוי שתוודאו את זה לפני שאתם נתקעים מול טלוויזיה 19 אינץ' שחור לבן שאפילו הטלוויזיה שלכם בבית טובה ממנה.

בקיצור, תקופת המונדיאל זה אחלה תקופה לצאת לצימר, והיא גם יוצאת בדיוק לפני שכל עם ישראל ואחותו יוצאים לחופשה בחודשי הקיץ, כך שהמחירים אפילו נמוכים יותר מאשר בשיא העונה החמה. אז תמהרו ותזמינו מקום, שלא תגידו שלא אמרתי לכם.

מונדיאל 2010 – המלצות לנופש בישראל:

השאר את תגובתך!

הינך חייב להיות מחובר על מנת שתוכל להגיב.